Gelio

Альтернативне опалення тепловими насосами
-70% економії в порівнянні з газом

Замовити дзвінок

КЛІМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

для будинків, квартир і таунхаусів

Отримайте безкоштовний розрахунок і підбір теплового насоса

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Монтажні роботи

До вибору монтажної компанії потрібно підходити не менш відповідально, ніж до вибору самої опалювальної системи. Лише за умови правильної установки тепловий насос буде ефективно працювати. Якщо ви не знаєте ще, кому довірити монтаж опалення, ми позбавимо вас від мук вибору. «Гелио-Клімат» - компанія, яка ось уже протягом 12 років надає монтажні послуги найвищої якості в столиці і області. Довіривши завдання нам, ви зможете бути впевнені в кінцевому результаті.

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту та будівництва житлових приміщень і об'єктів комерційної нерухомості. Фахівці нашої компанії виконають професійний монтаж систем опалення по Одеській області та Україні незалежно від рівня складності проекту і технічних особливостей об'єкта.

Системи вентиляції — основа життєзабезпечення в будинку будь-якого типу. При цьому, для того, щоб приміщення надмірно не переохолоджуватися і не перегрівалася, а швидкість повітрообміну і чистота повітря відповідав нормам, важливо не тільки правильно експлуатувати установку, але і професійно її змонтувати. Це критичний момент в організації всієї системи кондиціонування, як окремого приміщення, так і всієї будівлі.

Комфортні умови перебування людини в приміщенні безпосередньо залежать від ряду важливих факторів, в тому числі від наявності якісної вентиляції. Сучасне приміщення будь-якого типу повинен мати здоровий мікроклімат, що дуже важливо для здоров'я кожного.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, виконати які дійсно зі стовідсотковою гарантією можуть тільки кваліфіковані фахівці. Повірте, на ефективності і функціональності системи вентиляції не варто економити.

Реалізовані проекти

MYCOND MHCS 045 AHSMYCOND MHCS 045 AHSMYCOND Arctic Home Basic 035MYCOND Arctic Home Smart 045MYCOND Arctic Home Basic 070MYCOND Arctic Home 065MYCOND Arctic Home Basic 065ARCTIC HOME BASIC MHCS 065 AHB

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте індивідуальну знижку
на покупку і монтаж теплового насоса!

Отримати знижку

Наші сертифікати

сертификатдодаток к сертификату

Трохи про нас

Компанія «Гелио Клімат» на ринку відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) і кліматичному ринку більше 10 років. Маючи великий досвід роботи, ми вибираємо ефективне, економічне устаткування і застосовуємо його на своїх об'єктах.

Наші фахівці виконують повний комплекс робіт з проектування, розрахунку, монтажу і гарантійного обслуговування. Виїзд на об'єкт проводиться безкоштовно.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Наші контакти

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А